IT Danışmanlık Hizmetleri

IT Danışmanlık

Bilişim ve teknolojinin olduğu her alanda uzmanlaşmak kişisel olarak çok ütopik kalabilir ki bizde bu fikirdeyiz bundan dolayı bizden hiçbir zaman kişisel danışmanlık almazsınız, her biri kendini belirli konularda uzmanlaştırmış ekibimiz ayrı ayrı danışmanlık verir fakat 7/24 hizmet alabileceğiniz ve size koordinasyon sağlayacak tek bir müşteri temsilcisi/danışman size her an yardımcı olacaktır. Sizin adınıza koordinasyon sağlayıp, yaptığı analizler ve hızlı anlayış sayesinde sorunu çözecek olan personelimize ulaşacaktır.

Gereken durumlarda kendi yazılım ekibimiz ile terzi dikimi çözümler sunup, gerektiğinde fotokopi ve dokümantasyon çözümleri uzmanlarımızla dijital arşivleme sağlayacağız ve buna benzer birçok konuda geçmişte yapmış olduğumuz başarılı projelerden esinlenip fikir sunabileceğiz.

Bizler biliyoruz ki analiz ve çözüm IT için her şey demektir. Gereksiz yatırımlara boğulmadan gerçek çözüme ulaşmak işimizin gerçek amacını oluşturmaktadır.

A dan Z ye Ofis Kurulumu

Pruva Bilişim olarak firmanızın ve ofislerinizin sıfırdan Bilgi Teknolojileri alt yapınızı oluşturarak Kablolama, Bilgisayarlarınızın ve Sunucularınızın kurulumu ve konfigüre edilmesine kadar birçok konuda destek ve danışmanlık veriyoruz. Yeni kurulan ofisleriniz aynı standartta birbirlerine güvenli ve sorunsuz erişimini sağlamak isterseniz Pruva Bilişim çok doğru bir tercihtir. Bizler Pruva olarak yeni kuracağınız firmanızın Bilgi Teknolojileri alt yapınızı A dan Z ye kurabilmekteyiz. Tek bir anlaşma ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve kıymetli vaktinizi işinize odaklayarak geçirebilirsiniz.

Kurumsal Yazdırma politikası (Corporate Print Policy)

Kalabalık ve baskının yoğun olduğu ofis ortamlarında Güvenliğin, Maliyetlerin ve Bilgi İşlem yükünün denetim altına alınması çok önemlidir. Bu sağlanmadığı takdirde belge güvenliğinin sağlanması çok güçtür. Maliyetler yüksektir ve hiçbir denetim yapılamaz. Kurumsal firmaların yemek, araç yakıtı veya mobil telefonlarda yaptığı gibi kullanımı ve maliyetleri her an gözleyebildiği ortamlar sayesinde artık Ofis Ortamı ölçeklenebilir ve güvenliği yüksektir. Bunun için Pruva Bilişim "Green IT" kavramı çerçevesinde Kurumsal firmalara "Printing Policy" hizmeti ve danışmanlığı vermektedir. Yazdırma kurallarını belirlemek

Ek Bilgi