Bakım ve Destek

IT Destek ve Bakım Hizmetleri

Pruva Bilişim olarak Destek ve Bakım Hizmetleri, müşterilerimizin IT alt yapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun bir şekilde temin edilmesini çalışmasını sağlamaktayız. Amacımız sistem üzerinde yer alan alt yapı, iletişim ortamı ve ağını bir bütün halinde çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans değerlerini elde etmektir.

Pruva Bilişim, destek hizmetleri ile çözüm sunduğu işletmelerin ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde sağlayarak, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Sözleşmeli Destek ve Bakım Hizmetleri

İşletmelerin bilgi işlem altyapısını oluşturan router, switch ve modem gibi 7/24 aktif cihazlar ile sunucu ve PC gibi bilgi işlem birimleri üzerinde çalışan yazılım ve programların sorunsuz çalışmasını sağlamaya yönelik verilen hizmetlerdir. Sistem optimizasyon ayarlarının kontrolünü ve sistemlerin en iyi performans değerleri ile çalışmasını kapsar.

Sözleşmeli hizmetler kapsamında uzaktan yada yerinde destek veriyor, problem ve isteklerinize hızlı ve etkili çözümler getiriyoruz. Kurduğumuz sistemlerin doğru ve verimli kullanılabilmesi için gerekli eğitimi veriyor, kuruluş sonrası hizmet ve bakım sözleşmeleri ile de tam destek sağlıyoruz.

Ayrıca müşterilerimizin bilgi ve teknoloji altyapılarının standartlara uygun bir şekilde çalışmasını ve sistemlerinin bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulmasını sağlamaktayız.

Ek Bilgi