Network Güvenlik Çözümleri

Farklı ölçeklerdeki kuruluşlar farklı hızlarda ve türlerde Internet erişimine ihtiyaç duyarlar. Artık yüksek hızlarda Internet erişimleri gerek maliyet gerek teknoloji açısından daha kolay elde edilebilir hale gelmiştir.

Internet hatları ses iletişimi ve video konferans yapma ihtiyaçları, sürekli ve hızlı Internet erişim teknolojilerini de yaygınlaştırmıştır.

Pruva Bilişim kurumların erişim ihtiyaçlarına uygun özel projeler geliştirebilmekte, isteğe bağlı donanım tedariği ve kurulum sonrası teknik destek hizmeti verebilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları kurumsal Internet erişimlerini, kiralık hat, frame relay, ADSL, G.shdsl, Metro Ethernet gibi Internet erişim yöntemlerinden bir veya bir kaçı ile projelendirip çözüm sağlamaktayız.

Hangi erişim yöntemi seçilirse seçilsin, yüksek erişim kalitesi için, seçilecek Servis Sağlayıcı'nın bazı servis standartların sağlanması gerekir:

7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri ve uzaktan teknik destek

Ulusal ve uluslararası internet omurgalarına güçlü bağlantılar, alternatif peering bağlantıları ve yedekli omurga üzerinden sürekli erişim

Güçlü ve güncellenen altyapı

Yedekli donanım ve iletişim olanakları ile yüksek servis kalitesi

Yönetim ve izleme programları ile müşteri bağlantısı ve hizmet performansını 7 gün 24 saat izleme ve performans takibi yapabilme

Kapasite kullanımı raporlarına web üzerinden, gerçek zamanlı erişim

Ek Bilgi