İletişim Ağ Çözümleri

İş dünyasında rekabet eden şirketler ister büyük ölçekli olsun ister küçük, her geçen gün büyümekteler ve IT ihtiyaçlarında network' ün yeri daha da önem kazanmaktadır.

Bugün şirketlerin kullandığı iş süreçlerinin temelini oluşturan programların hepsi bir network yapısına ihtiyaç duymaktadır. Tüm bu programların hatasız şekilde ve kesintisiz olarak çalışabilmesi sadece yazılımlarının çok iyi olmasına bağlı değildir. İyi bir network yapılandırması hem etkin ve kesintisiz bir çalışma ortamını hem de şirketin normlara uygun olarak kurulmamış network altyapısı sonucunda karşılaşabileceği gereksiz masrafları ortadan kaldırır.

Network sadece altyapı ve aktif cihazlardan da ibaret değildir. Sunucunun yapılandırılarak kullanıcı bazlı izinlerin tanımlanması da gerekmektedir. Sistemde domain yapısı kurularak tüm network kaynaklarının merkezden kontrol edilmesi, mantıksal bir yapıda verilerin güvenli bir biçimde saklanması ve düzgün ayarlarla network trafiğinin profesyonel olarak yapılandırılması gerekir.

Tüm bu sistemler Pruva Bilişim'in uzmanları tarafından kurulmaktadır. Pruva Bilişim mevcut yapınızı inceleyerek iyileştirme ve yenileme çalışmaları için sizlere danışmanlık da yapmaktadır.

Ek Bilgi